فـــــــداي آن دل پــــاکت شوم من فـــــــداي سينه اي چاکت شوم من دو چشمت قلب من درآتش انداخت به شهر و قريــــه بلغاکت شوم من بدستت خوشـــــه اي انــگور ديدم فـــــداي سايــــه اي تاکت شوم من کشم سرمــــه به چشمم خاک پايت فـــــداي بنــــد چمتــــاکت شوم من نوشتي نــــام خود را روي قلبـــــم فــــــــداي دست حـکاکت شوم من تمــــامي عکس البــــوم تــو يکسو فـــــداي عکس غمنــاکت شوم من جـــگر در آتشِ عشـقِ تو پختـــــم نهــــار و شــــام خوراکت شوم من به يک ايما لبــــم را بوســه کردي فـــــداي فـــــکر چــالاکت شوم من به عشوه خون نمـــاندي در وجودم فــــــداي نـــازي ســفاکت شوم من تـــو باغي ميـــــوه اي بسيار داري فــــداي ميـــــوه اي ناکت شوم من اگـــــــر سنـــگسار دامـــلا نگردم فـــــداي پيـــــکي کنياکت شوم من دل محمـود را در دســـــــت داري فــــــداي عهــــدِ لــولاکت شوم من ------------------------------- سه شنبه 24 سرطان 1399 خورشيدي که برابر ميشود به 14 جولاي 2020 ترسايي سرودم #احمد_محمود_امپراطور

فـــــــداي آن دل پــــاکت شوم من

فـــــــداي سينه اي چاکت شوم من

دو چشمت قلب من درآتش انداخت

به شهر و قريــــه بلغاکت شوم من

بدستت خوشـــــه اي انــگور ديدم

فـــــداي سايــــه اي تاکت شوم من

کشم سرمــــه به چشمم خاک پايت

فـــــداي بنــــد چمتــــاکت شوم من

نوشتي نــــام خود را روي قلبـــــم

فــــــــداي دست حـکاکت شوم من

تمــــامي عکس البــــوم تــو يکسو

فـــــداي عکس غمنــاکت شوم من

جـــگر در آتشِ عشـقِ تو پختـــــم

نهــــار و شــــام خوراکت شوم من

به يک ايما لبــــم را بوســه کردي

فـــــداي فـــــکر چــالاکت شوم من

به عشوه خون نمـــاندي در وجودم

فــــــداي نـــازي ســفاکت شوم من

تـــو باغي ميـــــوه اي بسيار داري

فــــداي ميـــــوه اي ناکت شوم من

اگـــــــر سنـــگسار دامـــلا نگردم

فـــــداي پيـــــکي کنياکت شوم من

دل محمـود را در دســـــــت داري

فــــــداي عهــــدِ لــولاکت شوم من
-------------------------------

سه شنبه 24 سرطان 1399 خورشيدي

که برابر ميشود به 14 جولاي 2020 ترسايي

سرودم

احمد_محمود_امپراطور

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

چگونه پروژه هاي خود را به خوبي انجام دهيم؟؟ سما بزرگي شرکت خدماتي مهاجرتي مشاوره اي فيدس Kafe deltangi نيلي ترين - NiliTarin.ir Tiffany Kimberly اخبار و حواشي بازيگران و سلبريتي ها ساخت استخر citywax