ياد آن روزگاران بخير  من شش سال داشتم  و با محبت فراوان دست  به گردان حضرت قبله ام (شير احمد ياور کنگورچي)  کردم  و عکس ما را اخذ نمودند.  و آن جوان ايستاده برادرم احمد شاه است.  زندگي با عشق، محبت و ادب جريان داشت  شهر زيبا کابل آخرين سال خوشبختي و آرامش خود را سپري ميکرد  و عقربه هاي ساعت آمدن جنگ خونريزي خانه به خانه را فرياد ميزد.  روز هاي بهاري داشت ختم ميشد و تابستان پر بار و با برکت آهسته، آهسته از راه ميرسيد.  اقامتگاه ما جاي امني بود و پدرم بر مقام سلطنت خود هر ساعت و هر لحظه ادب و معرفت با نوازش و لبخند برايم هديه ميکرد.  عطر شبو و رايحه گل رُز فضاي حويلي را معطر مي نمود و گرگ وفادار ما که نينو NINO نام داشت پاس وفاداري را ادا مي کرد.  زندگي کودکانه اي من از همين مکان و زير سايه آن مرد بزرگ جوانه کشيد.  پروردگار عالميان روح پدرم را با جميع گذشتگان تا قيام قيامت در لفافه هاي رحمانيتش شاد و آرام داشته باشد.  موقعيت و تاريخ تصوير:  کارته_سوم_شهر_کابل  سال 1369 هجري خورشيدي  با مهر  احمد_محمود_امپراطور

ياد آن روزگاران بخير

من شش سال داشتم

و با محبت فراوان دست

به گردان حضرت قبله ام (شير احمد ياور کنگورچي)

کردم

و عکس ما را اخذ نمودند.

و آن جوان ايستاده برادرم احمد شاه است.

زندگي با عشق، محبت و ادب جريان داشت

شهر زيبا کابل آخرين سال خوشبختي و آرامش خود را سپري ميکرد

و عقربه هاي ساعت آمدن جنگ خونريزي خانه به خانه را فرياد ميزد.

روز هاي بهاري داشت ختم ميشد و تابستان پر بار و با برکت آهسته، آهسته از راه ميرسيد.

اقامتگاه ما جاي امني بود و پدرم بر مقام سلطنت خود هر ساعت و هر لحظه ادب و معرفت با نوازش و لبخند برايم هديه ميکرد.

عطر شبو و رايحه گل رُز فضاي حويلي را معطر مي نمود و گرگ وفادار ما که نينو NINO نام داشت پاس وفاداري را ادا مي کرد.

زندگي کودکانه اي من از همين مکان و زير سايه آن مرد بزرگ جوانه کشيد.

پروردگار عالميان روح پدرم را با جميع گذشتگان تا قيام قيامت در لفافه هاي رحمانيتش شاد و آرام داشته باشد.

موقعيت و تاريخ تصوير:

کارته_سوم_شهر_کابل

سال 1369 هجري خورشيدي

با مهر

احمد محمود امپراطور

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

you movie Andrea آيلتس و زبان انگليسي Roberta سايت ممبرسل sabt3 ► o▌ استان قدس ▌ o ◄ عمومي لباس و کفش بچگانه Joseph